REKLAMA

Uprowadzono 10-letniego Ibrahima! “Child Alert”w całej Polsce!

POLSKA / PODKARPACIE. Policja z całego kraju poszukuje 10-letniego Ibrahima, który został uprowadzony przez obywatela Maroko. Funkcjonariusze podkreślają, że mężczyzna może być niebezpieczny.

1-336559_g

Foto: Policja.pl

10-letni Ibrahim został uprowadzony w Gdyni przy ulicy Antoniego Ledóchowskiego, w okolicach bloku mieszkalnego. W niedzielę w godzinach wieczornych biologiczny ojciec dziecka miał uderzyć w głowę matkę chłopca, wciągnąć dziecko siłą do samochodu i odjechać.

Chłopiec ma 150 centymetrów wzrostu, włosy koloru ciemny brąz czesane do góry, oczy brązowe. W chwili porwania chłopiec ubrany był w kurtkę ortalionową koloru pomarańczowego, białą bluzę z wizerunkiem Kaczora Donalda, jasne jeansy ze ściągaczami przy nogawkach oraz czarne buty z odblaskowymi elementami.

Po zgłoszeniu matki dziecka policja ustaliła, że mężczyzna, który porwał 10-letniego Ibrahima może mieszkać w Belgii. Funkcjonariusze poinformowali, że chłopiec został uprowadzony przez obywatela Maroko: Osoba niebezpieczna! Porusza się srebrnym kombi o początkowych nr rej. WN – dodaje policja.

Decyzją sądu ojciec Ibrahima jest całkowicie pozbawiony władzy rodzicielskiej nad dzieckiem.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia dziecka i zatrzymania sprawcy porwania, proszone są o kontakt telefoniczny na specjalnie uruchomioną bezpłatną infolinię alarmową 995, email: childalert@policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji.

1-336568

Foto: policja.pl / Azeddine Oudriss – podejrzewany o uprowadzenie 10-letniego Ibrahima

Źródło: KGP

 

17-02-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

uprowadzono-10-letniego-ibrahima-child-alertw-calej-polsce-2185