REKLAMA

Uprawiał marihuanę w jednym z mieszkań w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o nielegalną uprawę konopi. Zatrzymany prowadził ją w mieszkaniu, w specjalnie do tego celu przygotowanej szafce.

Informację o mężczyźnie mogącym prowadzić nielegalną uprawę konopi uzyskali funkcjonariusze wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Sprawdzając ją, kryminalni weszli do mieszkania podejrzanego. Tam znaleźli 12 sadzonek konopi indyjskich oraz susz roślinny. Mężczyzna nielegalną uprawę prowadził w mieszkaniu, w specjalnie przygotowanej i wyposażonej szafce.

narkotyki kmp 2

W związku z tym, funkcjonariusze zatrzymali 28-letniego mieszkańca Rzeszowa. Zabezpieczyli również sadzonki roślin oraz znaleziony susz. Przeprowadzone wstępne badanie potwierdziło, że jest to marihuana. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany pozyskał ją z własnej, wcześniejszej uprawy. W warunkach domowych prowadził ją od stycznia do marca.

 

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili 28-latkowi dwa zarzuty nielegalnej uprawy konopi indyjskich oraz zarzut posiadania środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

narkotyki kmp

źródło: KMP Rzeszów

13-04-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

uprawial-marihuane-w-jednym-z-mieszkan-w-rzeszowie