REKLAMA

Umowa z Asseco Resovią podpisana

RZESZÓW. Województwo Podkarpackie kontynuuje współpracę z siatkarskim mistrzem Polski Asseco Resovią. 9 kwietnia w siedzibie urzędu marszałek Władysław Ortyl oraz członek zarządu województwa Bogdan Romaniuk podpisali umowę sponsorską z klubem, reprezentowanym przez wiceprezesa Bartosza Górskiego.

W spotkaniu wziął udział także dyrektor Departamentu Promocji, Turystyki, Sportu i Współpracy Międzynarodowej Jarosław Reczek.

03

Asseco Resovia Rzeszów to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek podkarpacia. Transmisje telewizyjne meczów z udziałem klubu stanowią 75% ogółu wszystkich prezentowanych spotkań w sezonie 2012/2013. Natomiast siatkówka zaraz po piłce nożnej i skokach narciarskich jest najchętniej oglądaną dyscypliną sportu. Również współczynnik sprzedaży karnetów należy do najwyższych w Polsce i stanowi 95% dostępnych wejściówek. Hala Podpromie niemal w każdym meczu zapełnia się do ostatniego miejsca.

Dzięki umowie logo województwa pojawi się na powierzchni reklamowej, którą stanowią m.in. koszulki zawodników, elementy reklamowe na hali i na stronie internetowej klubu.

02

01

Michał Mielniczuk
Biuro Prasowe UMWP

10-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

umowa-z-asseco-resovia-podpisana