REKLAMA

Ulica Sikorskiego zamknięta dla ruchu. Uszkodzony gazociąg

RZESZÓW / PODKARPACIE. Podczas prac związanych z jej przebudową operator koparki uszkodził przebiegający w pobliżu gazociąg. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

Na miejscu już pracują odpowiednie służby. Policjanci wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych.

O awarii, do której doszło podczas prac nad przebudową ulicy Sikorskiego policjanci zostali zawiadomieni około godz. 10. Na wysokości siedziby Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad operator koparki uszkodził przebiegający w pobliżu gazociąg. Z uszkodzonej rury wydobywa się gaz.

W związku z awarią ulica Sikorskiego została zamknięta. Policjanci zabezpieczają miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze zorganizowali objazdy dla samochodów osobowych. Jadący w kierunku Tyczyna kierowani są przez ulicę Strażacką i Robotniczą. Jadący od strony Tyczyna kierowani są przez Budziwój. Na miejscu jest pogotowie gazowe oraz kierujący akcja strażacy z Państwowej Straży Pożarnej.Na chwilę obecną nie ma informacji o ewakuacji mieszkańców.

Źródło: archiwum KMP, KWP

 

28-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ulica-sikorskiego-zamknieta-dla-ruchu-uszkodzony-gazociag