REKLAMA

Ukrył ciało wujka w szambie. Mężczyzna skazany na 15 lat za zabójstwo

RZESZÓW. W końcu zapadł wyrok skazujący w sprawie zabójstwa z 2013 roku, kiedy 34-latek w amoku miał rzucić się na swojego wujka.

Do zabójstwa doszło w sierpniu 2013 roku w podrzszowskiem Zgłobniu.

34-letni Paweł R. ze względu na problemy rodzinne mieszkał w domu Kazimierza P. Feralnego dnia mężczyźni mieli spożywać alkohol. 34-latek dodatkowo miał też przyjmować leki psychotropowe.

Nie było żadnych świadków zbrodni. Najprawdopodobniej między krewnymi doszło do kłótni i oskarżony kilkakrotnie uderzył wujka ciężkim narzędziem w głowę. Ugodził go też nożem tapicerskim w szyję , co spowodowało krwotok i w konsekwencji zgon mężczyzny. Jego ciało Paweł R. wrzucił do przydomowego szambamówi prok. Agnieszka Zięba, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

W czasie procesu świadkowie opisywali oskarżonego jako osobę , która po alkoholu staje się agresywna i porywcza. W wyniku obserwacji psychiatrycznej przyjęto, iż Paweł R. działał w stanie ograniczonej poczytalności.

Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał mężczyznę na 15 lat pozbawienia wolności. Wyrok jest nieprawomocny.

fot. flicr.com/

fot. flickr.com/KAZ Vorpal

28-05-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ukryl-cialo-wujka-w-szambie-mezczyzna-skazany-na-15-lat-za-zabojstwo