REKLAMA

Ukradł telewizor, a później sprzedał go w sklepie z odzieżą używaną

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z komisariatu w śródmieściu zatrzymali mężczyznę, który ukradł telewizor z jednego z rzeszowskich sklepów. Kilka dni temu mężczyzna wyniósł go przechodząc przez nieczynne stoisko kasowe. Policjanci prowadzący sprawę odzyskali skradziony telewizor, mimo iż mężczyzna zdołał go już sprzedać. Ustalili również, że to nie jedyna jego kradzież sklepowa w ostatnim czasie.

Do kradzieży doszło w ubiegły piątek, kiedy to nieznany sprawca skradł z jednego z marketów telewizor. Wart 600 złotych odbiornik, mężczyzna wyniósł ze sklepu poprzez nieczynne stanowisko kasowe. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Wyjaśnieniem sprawy zajęli się policjanci ze śródmieścia.

Na podstawie zebranych informacji ustalili że złodziejem jest znany już policjantom 33-letni mieszkaniec Rzeszowa. We wtorek mężczyzna został zatrzymany. Jak ustalili funkcjonariusze skradziony telewizor jeszcze w tym samym dniu sprzedał w sklepie z używaną odzieżą w śródmieściu. Policjanci sprawdzili tego typu sklepy i odzyskali go.

W trakcie wyjaśniania sprawy okazało się, że to nie jedyna kradzież, której dopuścił się mężczyzna. Kilka dni wcześniej w innym sklepie ukradł dwa aparaty fotograficzne. Policjanci przedstawili mu zarzuty kradzieży. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

źródło: KPM Rzeszów,
foto: sxc.hu

30-01-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

ukradl-telewizor-a-pozniej-sprzedal-go-w-sklepie-z-odzieza-uzywana