REKLAMA

UDOSTĘPNIJ! Zaginęła 45-letnia mieszkanka Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej Justyny Dankowskiej, 45-letniej mieszkanki Rzeszowa.

303-215624

Foto: zaginiona Justyna Dankowska / KMP Rzeszów

Zaginiona Justyna Dankowska przebywała na terenie Niemiec, gdzie wyjechała w celach zarobkowych. W środę, 4 listopada 2020 r.oku ostatni raz kontaktowała się z rodzinną poprzez komunikator internetowy, nawiązując rozmowę wideo. Od tego czasu nie nawiązała już kontaktu z rodzinną.

Rysopis: wiek z wyglądu około 45 lat, wzrost 165 cm sylwetka – szczupła budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie niepełne. Brak cech charakterystycznych.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do policjantów Komisariatu I Policji w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34 osobiście lub tel. 47 821 3810 lub pod telefon alarmowy 997 lub 112.

Źródło: KMP w Rzeszowie

12-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-zaginela-45-letnia-mieszkanka-rzeszowa-8794-00r2kc