REKLAMA

UDOSTĘPNIJ! Zaginął 60-letni mieszkaniec Rzeszowa

RZESZÓW / PODKARPACIE. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Rzeszowie na Nowym Mieście poszukują zaginionego 60-letniego Krzysztofa Likosa, ostatnio mieszkającego w Rzeszowie.

Bez nazwy-3_3

Foto: zaginiony Krzysztof Likos / KMP Rzeszów

 

Zaginiony mężczyzna w sobotę 5 czerwca 2021 roku około godziny 6:00 wyszedł z miejsca zamieszkania, nie informując domowników, gdzie się udaje. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

 

Rysopis:

Wzrost około 175 cm; średnia budowa ciała; włosy krótkie, siwe; twarz owalna; nos prosty, normalny; uszy normalne, przylegając; uzębienie – brak widocznych ubytków.

Cechy charakterystyczne: ubrane miał zimowe obuwie.

 

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3839 lub z dyżurnym komisariatu tel. 47 821 3810 albo pod numer alarmowy 112.

 

KMP Rzeszów

 

09-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.