REKLAMA

UDOSTĘPNIJ! Zaginął 53-letni Dariusz Miłek

Policjanci z komisariatu w Trzebownisku poszukują zaginionego Dariusza Miłka, 53-letniego mieszkańca Nowej Wsi.

303-209401

Foto: zaginiony Dariusz Miłek / Podkarpacka Policja

Zaginiony Dariusz Miłek w sobotę 27 czerwca br. około godziny 15:00 wyszedł z domu. Ostatni raz widziany był tego samego dnia około godziny 19:00 w rejonie kładki dla pieszych nad Wisłokiem w miejscowości Terliczka. Do tej pory nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

W niedzielę 28 czerwca, w miejscu, gdzie był widziany po raz ostatni znaleziono jego rower oraz plecak z jego rzeczami – dowodem osobistym, kartą bankomatową oraz telefonem komórkowym. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu mężczyzny są proszone o kontakt z Policją.

Rysopis zaginionego:
wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost około 175-180 cm, tęga budowa ciała, włosy siwe, krótkie, nos duży (deformacja po złamaniu w przeszłości), uszy normalne, uzębienie niepełne -braki w górnej szczęce.

Ubiór:
Mężczyzna ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, czerwone spodenki i granatowe buty sportowe.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z policjantami Komisariatu Policji w Trzebownisku z/s w Nowej Wsi – Nowa Wieś 387, telefon 17 858 3700 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie telefon 17 858 33 10 lub 112.

Źródło: Podkarpacka Policja

02-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-zaginal-53-letni-dariusz-milek-5658-00r2kc