REKLAMA

UDOSTĘPNIJ! Trwają poszukiwania Mariusza Michalika. Rodzina nie traci nadziei

RZESZÓW / PODKARPACIE. We wtorek 5 stycznia 2021 roku zaginął mieszkający w Rzeszowie Mariusz Michalik. Trwają jego poszukiwania. We wtorek 16 lutego o godzinie 11:00 przed galerią handlową Nowy Świat przy ulicy Krakowskiej odbędzie się zbiórka chętnych wolontariuszy, którzy wspólnie będą poszukiwać zaginionego mieszkańca Rzeszowa.

Bez nazwy-2_4

Foto: zaginiony Mariusz Michalik / materiały prywatne rodziny

Zaginiony Mariusz Michalik był ostatnio widziany w Rzeszowie przy ulicy Grabskiego, między godziną 21:00 a 22:00, gdy wychodził z mieszkania, które wynajmuje z kolegami.

Mężczyzna miał wyjść na chwilę, by zapalić papierosa, jednak do mieszkania już nie wrócił. Mariusz Michalik był ubrany w bluzę koloru niebieskiego. Jego telefon nie odpowiada, a wszystkie rzeczy należące do zaginionego pozostały w mieszkaniu.

  • We wtorek 16 lutego o godzinie 11:00 przed galerią handlową Nowy Świat przy ulicy Krakowskiej odbędzie się zbiórka osób chętnych do pomocy w poszukiwaniach zaginionego Mariusza Michalika.

To już trzecia taka zbiórka. Miejsce poszukiwań nie jest przypadkowe, ponieważ do rodziny docierały sygnały, że Mariusz Michalik był widziany 2 lutego na alei Rejtana i miał zmierzać w kierunku osiedla Baranówka.

 

 


 

 

Rysopis: wzrost 178 cm, średnia budowa ciała, twarz owalna, oczy niebieskie, włosy krótkie, szatyn, uszy średnie, nos prosty, średni, uzębienie pełne. Na co dzień nosi okulary.

Rodzina Mariusza Michalika prosi o kontakt każdego, kto posiada informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Informacje na temat zaginionego można zgłaszać, dzwoniąc bezpośrednio do rodziny, tel. 600 956 749 lub kontaktując się funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ul. Jagiellońska 13, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 47 821 3224 lub z dyżurnym komendy tel. 47 821 3310 albo pod numer alarmowy 112.

16-02-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-trwaja-poszukiwania-mariusza-michalika-rodzina-nie-traci-nadziei-23-00r2kc