REKLAMA

UDOSTĘPNIJ! Rzeszowska policja szuka sprawcy napaści seksualnej!

Policjanci poszukują sprawcy innej czynności seksualnej. Do zdarzenia doszło 13 czerwca br. przy ulicy Pułaskiego. Mężczyzna, którego wizerunek opublikowała policja, dopuścił się tak zwanej innej czynności seksualnej wobec kobiety.

303-214509
Foto: portret pamięciowy sprawcy / KMP Rzeszów

Policjanci Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów śledztwo w sprawie doprowadzenia pokrzywdzonej przemocą do poddania się innej czynności seksualnej tj. o czyn z art 197 § 2 kk.

Do zdarzenia doszło w piątek 13 czerwca br. tuż po północy. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzona wchodząc do klatki schodowej bloku przy ulicy Pułaskiego została zaatakowana przez nieznanego mężczyznę. Napastnik wepchnął kobietę do środka, gdzie, używając przemocy, doprowadził ją do innej czynności seksualnej. Pokrzywdzonej udało się wyrwać, wybiec przed klatkę i wcisnąć kilka przycisków domofonu. Wtedy napastnik zbiegł z miejsca.

Biegły na podstawie zeznań pokrzywdzonej, sporządził portret pamięciowy sprawcy. To mężczyzna w wieku 25-30 lat, o wzroście około 170 cm, średniej budowy ciała i blond włosach. Powyżej publikujemy jego wizerunek.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanego mężczyznę, proszone są o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przy ulicy Jagiellońskiej 13, osobiści lub telefonicznie pod nr 47 821 32 50 lub 47 821 33 32 albo z dyżurnym komendy pod nr telefonu 47 821 33 10 lub 112.

Źródło: KMP Rzeszów

13-10-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-rzeszowska-policja-szuka-sprawcy-napasci-seksualnej-9089-00r2kc