REKLAMA

UDOSTĘPNIJ: Potrącenie w Rzeszowie! Policja poszukuje świadków

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wen wtorek na ulicy Kwiatkowskiego. Kierujący fiatem, jadąc w kierunku ulicy Powstańców Warszawy, potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię pomiędzy samochodami. Funkcjonariusze poszukują świadków zdarzenia.

303-195462

Foto: Podkarpacka Policja

Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 19:00 na ulicy Kwiatkowskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący fiatem seicento 20-letni obywatel Ukrainy, jadąc w kierunku ulicy Powstańców Warszawy, potrącił pieszego.

Mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, pomiędzy samochodami. W wyniku potrącenia pieszy uderzył jeszcze w przejeżdżający autobus. Nieprzytomny pieszy z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają jego tożsamość. Kierujący fiatem w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracujący nad wyjaśnieniem okoliczności wypadku proszą osoby, które były świadkami zdarzenia lub mają wiedzę mogącą pomóc w ustaleniu tożsamości pieszego, o kontakt z referatem do spraw wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowym – nr tel. 17 858 34 54 lub 17 858 34 50 albo z dyżurnym komendy pod numerem 112.

Źródło: Podkarpacka Policja

04-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-potracenie-w-rzeszowie-policja-poszukuje-swiadkow-8546-00r2kc