REKLAMA

UDOSTĘPNIJ: Poszukują sprawców pobicia. Publikujemy wizerunki

Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, sprawców pobicia, do którego doszło w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy. Mężczyźni, których wizerunki publikujemy, pobili kierowcę, który chcąc uniknąć ich potrącenia, użył sygnałów dźwiękowych.

Policjanci Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia, do którego doszło w sobotę 3 lutego 2018 roku, około godz. 8. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony jadąc ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze, zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jedni pomiędzy samochodami. Kierujący użył wobec nich klaksonu, aby zeszli z jezdni.

Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do jego samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Pokrzywdzony odjechał z miejsca, jednak z uwagi na zmianę świateł, zmuszony był zatrzymać się na skrzyżowaniu. Gdy zauważył, że mężczyźni idą w jego kierunku, wysiał z samochodu. Wtedy sprawcy zaczęli mu ubliżać, a następnie pobili. Napastnicy uciekli, gdy na miejsce zdarzenia nadjechali pracownicy MPWIK. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.

Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście – od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem pod nr 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu pod nr telefonu 17 858 38 10.

KMP Rzeszów


23-01-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-poszukuja-sprawcow-pobicia-publikujemy-wizerunki-6329