REKLAMA

UDOSTĘPNIJ NA FB: Zaginęła 43-letnia mieszkanka Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu I Policji w Rzeszowie prowadzą poszukiwania zaginionej Jolanty Piękniewskiej, 43-letniej mieszkanki Rzeszowa.

303-202177

Foto: zaginiona Jolanta Piękniewska / KMP Rzeszów

Zaginiona Jolanta Piękniewska w sobotę 16 listopada 2019 roku z podmiejskiego dworca autobusowego prywatnymi liniami udała się w celach zarobkowych do Holandii. Od 19 grudnia 2019 roku zgłaszający nie ma kontaktu z zaginioną.

Telefon zaginionej mieszkanki Rzeszowa jest nieaktywny. Nie loguje się na portalach społecznościowych typu Facebook, oraz w żaden inny sposób nie nawiązuje kontaktu.

Rysopis: wiek z wyglądu około 38 lat, wzrost 175 cm, sylwetka – średnia budowa ciała, włosy do ramion koloru czarnego, nos prosty normalny, uszy normalne przylegające, uzębienie braki nie widoczne.

Ubiór: nie ustalono

Cechy charakterystyczne: liczne tatuaże między innymi na ramieniu, tatuaże z imionami dzieci.

Osoby, które widziały zaginioną, znają miejsce jej pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu kobiety, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ulicy Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 33 10 lub 112.

Źródło: KMP Rzeszów

11-01-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-na-fb-zaginela-43-letnia-mieszkanka-rzeszowa-829-00r2kc