REKLAMA

UDOSTĘPNIJ NA FB: Mieszkaniec Rozalina zapadł w śpiączkę. Rodzina apeluje o pomoc!

REGION. Trwa zbiórka pieniędzy dla 52-letniego mieszkańca Rozalina. Mężczyzna od marca znajduje się w stanie śpiączki.

6dbb9cb181b254b67718eeef2d3df291_0-741-1332-461

Foto: zrzutka.pl / materiały nadesłane

Krzysztof ma 52 lata, pochodzi z Rozalina. Jest mężem, tatą i szczęśliwym dziadkiem Nikodema i Oskara. Jego największą pasją jest motoryzacja – szczególnie stare motocykle. Mężczyzna, zanim zapadł w śpiączkę, udzielał się społecznie. Niestety los sprawił, że zasnął i teraz sam potrzebuje pomocy.

Wszystko zaczęło się 4 marca 2019 roku. Krzysztof, jak co dzień, udał się do pracy. Nagle źle się poczuł i w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala w Staszowie, a następnie w trybie pilnym do Kliniki Kardiochirurgii w Kielcach, z rozpoznaniem tętniaka rozwarstwiającego aorty.

W tamtejszej klinice przeszedł poważną operację kardiochirurgiczną. W pierwszej dobie po operacji doszło do dwukrotnego zatrzymania akcji serca w wyniku których doszło do niedotlenienia mózgu, czego następstwem jest śpiączka. 27 marca rozpoznano u Krzysztofa stan wegetatywny. Aktualnie przebywa on na oddziale Intensywnej terapii w szpitalu w Kielcach.

kfzw5f-b70b35fc_1

Foto: zrzutka.pl / materiały nadesłane

Krzysztof wymaga natychmiastowego przeniesienia do specjalistycznego ośrodka wybudzeniowo-rehabilitacyjnego, gdzie będzie kontynuowany proces wybudzania. Im dłużej śpi, tym trudniej będzie mu się obudzić. Taki ośrodek to jedyna szansa dla niego na powrót do pełnej świadomości i sprawności.

Pobyt w takim ośrodku wymaga dużych nakładów finansowych, które przerastają możliwości naszej rodziny. Dlatego apeluje ona o wsparcie finansowe. Można go udzielić za pomocą dowolnej wpłaty na portalu zrzutka.pl. Liczy się każda złotówka!

LINK DO ZBIÓRKI PIENIĘDZY NA PORTALU ZRZUTKA.PL

kfzw5f-3eafe85b_1

Foto: zrzutka.pl / materiały nadesłane

21-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-na-fb-mieszkaniec-rozalina-zapadl-w-spiaczke-rodzina-apeluje-o-pomoc-5129-00r2kc