REKLAMA

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU: ZAGINĘŁA 28-letnia mieszkanka Rzeszowa!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionej 28-letniej Beaty Retmaniak, zamieszkałej w Rzeszowie.

303-207813

Foto: KMP Rzeszów / zaginiona Beata Retmaniak

Zaginiona Beata Retmaniak we wrześniu 2019 roku wyjechała do Niemiec do pracy. 2 maja br. poinformowała rodzinę, że za kilka dni wraca do domu. Ostatnią wiadomość przekazała 3 maja br. Od tamtej pory, do chwili obecnej, kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 152 cm, średnia budowa ciała, włosy – długie do połowy ramion, koloru ciemnego, oczy – brązowe, uszy – przylegające, uzębienie – pełne.

Cechy charakterystyczne: utyka na prawą nogę, pieprzyk pod lewym okiem.

Ubiór: brak danych

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ulica Jagiellońska 13, tel. 17 858 3224 albo z dyżurnym komendy, tel. 17 858 3310 lub 112.

Źródło: KMP Rzeszów

28-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-na-facebooku-zaginela-28-letnia-mieszkanka-rzeszowa-1412-00r2kc