REKLAMA

UDOSTĘPNIJ NA FACEBOOKU: Trwają poszukiwania zaginionej 44-latki!

Policja prowadzi poszukiwania 44-letniej Beaty Tęczy. Kobieta wyszła na spacer 6 maja i do tej pory nie ma z nią kontaktu.

303-185278Foto: zaginiona Beata Tęcza / KMP Przemyśl

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionej 44-letniej Beaty Tęczy z Przemyśla. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że 6 maja około godziny 12:00, kobieta wyszła z domu na spacer. Do chwili obecnej nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Rysopis:
Wzrost 163 cm, szczupłej budowy ciała, nos prosty, uszy średnie przylegające, oczy koloru brązowego, włosy długie do ramion – brązowe. Ubrana była w cienką zieloną kurtkę z kapturem, granatowy sweter, półbuty koloru granatowego na niskim obcasie, granatowe spodnie materiałowe.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o jej miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jej pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy: tel. 16 677 3661, 16 677 3325. Można także zadzwonić na numer alarmowy 112.

Źródło: KMP Przemyśl

10-05-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udostepnij-na-facebooku-trwaja-poszukiwania-zaginionej-44-latki-6343-00r2kc