REKLAMA

Udawał, że jest policjantem, aby otrzymać psa

Do niecodziennej sytuacji doszło w schronisku dla zwierząt w Orzechowcach. Mężczyzna pokazał identyfikator Policji i twierdził, że do niej należy. Uczynił to, aby otrzymać czworonoga bez przechodzenia wymaganych procedur związanych z adopcją.

zdjęcie: Pixabay

Pracownik schroniska znalazł się w nieciekawej sytuacji. Aby ją rozwiązać zadzwonił na Policję i przedstawił sprawę. Mężczyzna, który zgłosił się do placówki oznajmił, że chce psa, gdyż stracił swojego pupila. Pracownicy wyjaśnili mu, że musi przejść specjalne procedury adopcyjne. Jak wiadomo działania te, są niezbędne dla każdej osoby, ubiegającej się o opiekę nad czworonogami.

Słysząc te słowa mężczyzna opuścił schronisko. Wrócił jednak po kilkunastu minutach z identyfikatorem Policji w ręku.  Było to czarne etui z napisem „Policja”.

W rezultacie całej sytuacji, okazało się, iż 36 – letni mężczyzna miał w swoim organizmie 3 promile alkoholu. Natomiast „identyfikator” służył mu jako portfel. W jego mieszkaniu znaleziono jeszcze jedno takie etui „policyjne”.

21-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udawal-ze-jest-policjantem-aby-otrzymac-psa