REKLAMA

Udawał przyjaciela, a później ukradł pieniądze

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie rozboju. Pokrzywdzony przebywał u kolegi w podrzeszowskiej miejscowości. Tam wspólnie z gospodarzem i jego znajomym pili alkohol. Dzień później ten drugi mężczyzna przemocą skradł pokrzywdzonemu 1400 złotych.

O rozboju policjanci zostali zawiadomieni przez pokrzywdzonego w sobotę. Jak ustalili, z czwartku na piątek nocował u znajomego w podrzeszowskiej miejscowości. Tam wspólnie pili alkohol. Razem z nimi w domu przebywał jeszcze jeden mężczyzna. W piątek rano zaatakował on pokrzywdzonego. Popychając i przytrzymując za szyję skradł mu pieniądze w kwocie 1400 złotych.

W  dniu zawiadomienia  policjanci zatrzymali podejrzanego w miejscu, gdzie wspólnie pili alkohol. To 33-letni mieszkaniec gminy Błażowa. W momencie zatrzymania mężczyzna był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego niemal 3,8 promila alkoholu.

Na podstawie zebranego materiału prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie przedstawił mu zarzut rozboju. Zastosował również wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji. W sprawie trwają dalsze czynności wyjaśniające.

źródło: KMP Rzeszów

14-04-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udawal-przyjaciela-a-pozniej-ukradl-mu-pieniadze