REKLAMA

Udany turniej w Jaśle młodych judoków Millenium Rzeszów

JASŁO / PODKARPACIE. Najmłodsi zawodnicy Millenium Rzeszów bardzo dobrze zaprezentowali się na Międzynarodowym Turnieju Dzieci Judo w Jaśle. Walczyli z dwustoma zawodnikami z Polski i Ukrainy. Udało im się zdobyć 24 medale.

judo

Wyjazd do Jasła na długo zapadnie w pamięć zawodnikom i trenerom Millenium Rzeszów. Złoto wywalczyli: Adrian Dereń do 42 kg, Igor Lampart do 45 kg, Kacper Trawka do 28 kg, Paweł Surdel do 30 kg, Szymon Lampart do 24 kg, Franciszek Grechuta do 22 kg, Szymon Kuzia do 36 kg, Michał Lipski do 33 kg oraz Adam Dereń do 39 kg.

Ze srebra cieszyli się: Wiktoria Gawron do 30 kg, Agata Dziepak do 24 kg, Mikołaj Duliński do 30 kg, Wiktor Simonyan do 24 kg, Wojciech Stanek do 26 kg, Igor Domowicz do 30 kg, a także Wojciech Opałka do 36 kg.

Na najniższym stopniu podium stanęli: Lena Kuzia do 22 kg, Adrian Wiktor do 28 kg, Jakub Rzewnis do 30 kg, Ignacy Dziepak do 22 kg, Antoni Harpula do 20 kg, Kacper Zięba do 22 kg, Wiktor Zalewski do 36 kg, Konrad Zalewski do 26 kg.

judo12

materiał nadesłany

 

 

16-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

udany-turniej-w-jasle-malych-judokow-millenium-rzeszow-az003