REKLAMA

Uber Eats startuje w Rzeszowie! Dowóz jedzenia z blisko 40 restauracji i zniżki dla nowych klientów

RZESZÓW / PODKAPRACIE. Platforma Uber Eats uruchomiła aplikację służąca do zamawiania jedzenia z dowozem z blisko 40 rzeszowskich restauracji. Rzeszów to 18 polskie miasto, w którym użytkownicy mogą korzystać z Uber Eats.

e89085f12cbec5f4bb732ba04d38d6cf

Foto: Uber Eats

Od czwartku mieszkańcy Rzeszowa, a także turyści odwiedzający stolicę regionu, mogą zamawiać dania z dowozem z prawie 40 restauracji, które są dostępne w aplikacji. Łącznie, w całej Polsce Uber Eats jest już dostępny w 18 lokalizacjach.

Uber Eats to intuicyjna aplikacja mobilna łącząca użytkowników z restauracjami oraz dostawcami – partnerami Ubera, którzy oferują możliwość dowozu wybranego posiłku w czasie szybszym, niż było to możliwe do tej pory. Co istotne, w Uber Eats nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie trzeba zatem spełnić wymogu osiągnięcia określonego pułapu cenowego, aby restauracja przyjęła nasze zamówienie.

Na start, dla wszystkich nowych użytkowników tej platformy w Rzeszowie, przygotowano zniżki o wartości 15 złotych na 3 pierwsze zamówienia. Jak zjeść za 45 złotych, nie wydając ani złotówki? Pierwszym krokiem do skorzystania ze specjalnej zniżki jest zainstalowanie na swoim smartfonie aplikacji Uber Eats. Drugi krok to wpisanie w zakładce „Promocje” kodu promocyjnego: RZESZOW3X15. Trzeci krok to właściwie formalność – wyszukanie interesującej nas restauracji i zamówienia dania. Kody promocyjne obowiązują do 23 stycznia 2020 roku. Osoby korzystające z Uber Eats po raz pierwszy mogą składać zamówienia z blisko 40 restauracji w Rzeszowie, serwujących dania zróżnicowanych kuchni świata.

Użytkownicy telefonów z systemem operacyjnym Android znajdą Uber Eats w sklepie Google Play. Natomiast posiadacze smartfonów z logo jabłuszka pobiorą ją ze sklepu App Store.

– Z przyjemnością witamy Rzeszów w portfolio miast, w których dostępna jest aplikacja Uber Eats. Po cichu liczymy, że nasza platforma stanie się nieodłącznym elementem życia mieszkańców stolicy Podkarpacia. Być może, za pewien czas, Uber Eats stanie się również synonimem miasta i na stałe będzie z nim kojarzony. Życzymy szybkich dostaw i smacznych posiłków – mówi Jakub Pietraszek, General Manager w Uber Eats Polska.

Menu restauracji serwujących dania w Rzeszowie, z których można je zamawiać przy pomocy Uber Eats, jest bardzo szerokie. Znajdują się w nich między innymi dania tradycyjnej kuchni polskiej, lecz także specjały kuchni amerykańskiej, japońskiej czy włoskiej.

TOP 5 restauracji w Rzeszowie:

  1. Rdza, mix kuchni amerykańskiej i włoskiej.
  2. Pizzeria Vendetta, włoska pizza.
  3. Hoshi Sushi, kuchnia japońska.
  4. Curry Me, kuchnia azjatycka inspirowana street foodem. Co tydzień nowe menu.
  5. 5. Sport’s Bar-B-Q, kuchnia amerykańska.

Pełna lista restauracji współpracujących z Uber Eats w Rzeszowie obejmuje blisko 40 lokali.

Od kliknięcia wybranego dania w aplikacji i złożenia zamówienia, do przyjazdu kuriera upływa zazwyczaj poniżej 32 minut. Trasę dostawcy można śledzić na bieżąco na mapie w aplikacji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku korzystania z aplikacji Uber do zamawiania przejazdu. Użytkownik wie też, o której godzinie dotrze do niego dostawca. Płatność za jedzenie pobierana jest z podpiętej do aplikacji karty bankowej.

Źródło: materiały nadesłane

21-11-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

uber-eats-startuje-w-rzeszowie-dowoz-jedzenia-z-blisko-40-restauracji-i-znizki-dla-nowych-klientow-5447-00r2kc