REKLAMA

Uatrakcyjnij wygląd swojej klawiatury dzięki keycaps!

Nie lubisz nudy? Chcesz, aby twoja klawiatura wyglądała unikatowo? Uwielbiasz grać na komputerze, ale jednakowe przyciski często Ci się mylą? A to kończy się epicką porażką? Koniecznie dowiedz się, czym są keycaps.

Dla osób, które po raz pierwszy spotykają się z tym określeniem, wyjaśniamy, że są to specjalne nasadki na klawisze. Dzięki nim możesz zupełnie odmienić wygląd swojej klawiatury, a to dlatego, że keycapsy występują w przeróżnej kolorystyce i formie. Nowoczesny design klawiszy sprawi, że klawiatura nie tylko będzie pięknie wyglądać, ale również będzie ona jedyna w swoim rodzaju.

Producenci klawiatur zadbali o bogaty wygląd keycapsów – to już nie tylko kolorowe nasadki, ale również designerskie majstersztyki. Tradycyjne klawisze, które najczęściej służą graczom (czyli W S A D, Escape, Enter), zostały zastąpione przepiękną grafiką lub unikatowymi symbolami nawiązującymi do konkretnych gier.

Do ekstremalnej zabawy

Keycapsy, które są w głównej mierze dedykowane graczom, są wykonane z solidnych materiałów o niskiej ścieralności. Producenci doskonale wiedzą, że wielbiciele bijatyk czy pościgów wcale nie oszczędzają swoich klawiszy. Kilkanaście uderzeń na sekundę może jedynie wytrzymać super solidny materiał. Na rynku dostępne są więc klawisze wykonane z tworzyw sztucznych takich jak ABS, PVC czy w końcu najmocniejszy z nich – PBT.

Dla kogo jeszcze keycaps? Nie tylko gracze będą zadowoleni z posiadania kolorowych nakładek. Uatrakcyjnienie klawiatury docenią również osoby, które na co dzień wiele godzin poświęcają pracy na komputerze. W szczególności zestawy keycapsów można polecić dziennikarzom, copywriterom, pisarzom czy szerzej mówiąc osobom, które słowo pisane na komputerze nie jest obce.

Gdzie szukać keycapsów?

Najlepiej w sklepach internetowych, które posiadają większy wybór klawiszy niż stacjonarne sklepy komputerowe. W tym celu warto zajrzeć na stronę https://www.morele.net/. Ten sklep internetowy posiada cały odrębny dział poświęcony desingerskim keycapsom. Można tu zakupić zestawy kilkunastu nakładek w przebogatej kolorystyce albo komplety wszystkich klawiszy, które znajdują się na klawiaturze.

Wśród produktów sklepu uwagę przyciągają efektowne „puddingi”. Oczywiście klawisze te tylko wyglądem nawiązują do popularnego deseru. Są dedykowane głównie klawiaturom podświetlanym, a to za sprawą nietypowej budowy. „Puddingi” składają się z dwóch warstw: górnej – jednolitego koloru oraz dolnej – przeźroczystej. Ta ostatnia doskonale eksponuje ledowe podświetlenie, dzięki czemu efekt WOW jeszcze bardziej widoczny.

Dlaczego warto uatrakcyjnić swoją klawiaturę?

To pytanie podstawowe. Każdy z nas czuje potrzebę posiadania rzeczy o solidnym i starannym wykonaniu. Jednak dopiero nadanie przedmiotom unikalnego charakteru, odpowiadającego naszym gustom i upodobaniom, sprawi, że poczujemy, że jest on w całości tylko i wyłącznie „nasz”.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

28-07-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook