REKLAMA

U 18-latka znaleziono marihuanę i mefedron

Przeworsk/ Podkarpacie. Efektem policyjnej interwencji, wykrycie narkotyków u 18-letniego mieszkańca powiatu przeworskiego. Młody mężczyzna miał je schowane w saszetce. Tester narkotykowy wstępnie potwierdził, że zabezpieczone substancje to marihuana i mefedron.

W miniony piątek, w trakcie patrolowania Parku Miejskiego w Przeworsku, policjanci którzy na co dzień zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, zwrócili uwagę na młodego mężczyznę. Jego nerwowe zachowanie wskazywało, że może on mieć coś do ukrycia lub posiada przedmioty, które są zabronione. – informuje KPP Przeworsk

Ich przypuszczenia okazały się słuszne. 18-latek w saszetce miał schowany woreczek foliowy z beżowym proszkiem i susz roślinny. Mężczyzna został zatrzymany.

Przeprowadzone badanie potwierdziło, że zabezpieczony susz to marihuana, natomiast beżowy proszek to mefedron. Narkotyki zostały zabezpieczone w policyjnym depozycie.

Mieszkaniec powiatu przeworskiego usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Źródło: KPP Przeworsk

Autor: Amelia Krupik

25-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:





Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

u-18-latka-znaleziono-marihuane-i-mefedron-5367