REKLAMA

Tzw. “Łowca pedofilów” zatrzymał w Rzeszowie dwóch mężczyzn (WIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych przez policję, dzięki akcji Krzysztofa Dymkowskiego, znanego z programu “Łowca pedofilów”. Dymkowski poinformował o tym za pomocą swojego facebookowego profilu.

Przechwytywanie_25

Foto: Facebook / Krzysztof Dymkowski

Obaj zatrzymani mężczyźni chcieli się umówić z 14-latkami w Rzeszowie. Dymkowski doprowadził do prowokacji, by ująć pedofilów na gorącym uczynku. Dokonał tego 8 listopada.

Pierwszego mężczyznę zatrzymano około godziny 10:00. Miał on się umówić na seks z 14-letnią dziewczynką, proponował także narkotyki. Podejrzanym jest kierowca autobusu.

Drugi mężczyzna, w wieku około dwudziestu kilku lat, został złapany w jednym z rzeszowskich hoteli. Dymkowski zaprezentował nagranie, na którym oczekuje na podejrzanego w peruce. Pedofil miał dokonać rezerwacji i przyjechać do czekającej na niego półnagiej dziewczynki. W efekcie prowokacji, wszedł do pokoju, w którym czekały na niego służby.

 

 

12-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.