REKLAMA

Tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo w Gliniku Dolnym. Grozi mu nawet dożywocie!

Prokuratura Rejonowa w Strzyżowie nadzoruje postępowanie przygotowawcze przeciwko 32–latkowi podejrzanemu o zabójstwo w Gliniku Dolnym. Mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu, kilkakrotnie uderzył gospodarza domu drewnianą listwą w głowę, powodując rozległe obrażenia i zgon ofiary.

handcuffs-2102488_960_720_2

Foto: Pixabay.com

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Grzegorz G. przyznał się do pobicia, jednak zaprzeczył, aby działał z zamiarem zabójstwa. Z jego wyjaśnień wynika, że powodem jego agresywnego zachowania był brak zgody ze strony pokrzywdzonego na zapalenie papierosa w jego domu.

Z ustaleń postępowania wynika, że 15 grudnia 2018 roku w domu pokrzywdzonego 68-letniego pokrzywdzonego doszło do tragicznego zdarzenia podczas imprezy alkoholowej. 32-letni mężczyzna najdując się pod wpływem alkoholu, kilkakrotnie uderzył gospodarza domu drewnianą listwą stanowiącą element wykończenia łóżka w głowę, powodując rozległe obrażenia i zgon ofiary.

Na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Strzyżowie zastosował wobec wymienionego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy do dnia 15 marca 2019 roku. Zarzucany czyn jest zagrożony nawetdożywociem.

Źródło: rzeszow.po.gov.pl

22-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.