REKLAMA

TYCZYN. 49-latek przywłaszczył zgubiony portfel

TYCZYN / PODKARPACIE. Dzielnicowi z komisariatu w Tyczynie ustalili i zatrzymali mężczyznę, który przywłaszczył zagubiony portfel. Pokrzywdzony zgubił go wychodząc ze sklepu. Ponieważ nikt go nie zwrócił, poinformował o tym napotkanych dzielnicowych z miejscowego komisariatu. Funkcjonariusze odzyskali portfel, pieniądze i dokumenty.

wallet-2456004_960_720

Foto: pixabay.com / zdjęcie poglądowe

 

W czwartek około godziny 18:30 do pełniących służbę dzielnicowych z komisariatu w Tyczynie podszedł mieszkaniec miasta. Poinformował policjantów, że godzinę wcześniej, wychodząc ze sklepu zgubił portfel z dokumentami i pieniędzmi.

Mężczyzna wrócił do sklepu i pytał ekspedientkę, czy nikt nie zwrócił jego własności. Szukał również w pobliżu sklepu, jednak nigdzie go nie było. W związku z tym poprosił o pomoc napotkanych funkcjonariuszy.

Policjanci zajęli się sprawą. Wkrótce na podstawie zebranych informacji wytypowali mężczyznę, który mógł znaleźć portfel. Ustalili również miejsce, gdzie mężczyzna ten aktualnie przebywał. Pojechali tam i zastali 49-latka bez stałego miejsca zamieszkania.

Mężczyzna miał przy sobie pieniądze, których pochodzenia nie potrafił wyjaśnić. Ostatecznie przyznał się, że zabrał je ze znalezionego portfela, który później wyrzucił do śmietnika. Policjanci sprawdzili wskazane miejsce i znaleźli portfel oraz wszystkie znajdujące się w nim dokumenty.

Nietrzeźwy 49-latek trafił do izby wytrzeźwień. Odzyskane pieniądze i portfel policjanci zwrócili właścicielowi. Teraz funkcjonariusze zajmują się wyjaśnieniem szczegółów zdarzenia.

 

KMP Rzeszów

11-06-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)