REKLAMA

Twórca kanału Fani Czterech Kółek przyjedzie do Rzeszowa!

24 października w centrum handlowym Millenium Hall odbędzie się spotkanie z autorem kanału “Miłośnicy czterech kółek”. Michał “Michu” Jesionowski będzie promował swoją nową książkę.

jesionowski 1_fot danuta palubicka
Foto: Danuta Palubicka / materiał nadesłany

Michał „Michu” Jesionowski jest najpopularniejszym motoryzacyjnym youtuberem w Polsce, autorem kanału o nazwie „Miłośnicy czterech kółek”, który ma ponad milion subskrybentów. Właśnie ukazała się druga książka Jesionowskiego, nosząca tytuł „Miłośnicy czterech kółek. Część 2. Jedziemy dalej!”.

Z okazji premiery, autor spotka się z czytelnikami z Rzeszowa. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 18:00 na placu eventowym Millenium Hall (obok Pizza Hut).

Miłośnicy czterech kółek. Część 2. Jedziemy dalej!”

Masz już samochód. Uwielbiasz jazdę swoimi czterema kółkami i chcesz dowiedzieć się o nim jak najwięcej, ale trudno Ci odróżnić mity od prawdy? Jeśli tak, to przekonaj się, jak Michał „Michu” Jesionowski w bezkompromisowy sposób rozprawia się z mitami, które od lat funkcjonują w polskiej motoryzacji. Czy samochody z przebiegiem większym niż 200 tysięcy kilometrów to wraki? Czy instalacja LPG zawsze się opłaca? Jak naprawdę działają „okazje” na rynku zakupowym? Czy silniki diesla nadają się już tylko do maszyn rolniczych?

W książce znajdziesz również praktyczne porady, które pozwolą Ci samodzielnie: użyć oleju innego niż zalecany przez producenta, wymienić tarcze hamulcowe, dobrać opony – w tym te wielosezonowe, wyselekcjonować amortyzatory, wymienić żarówki i dowiedzieć się, których absolutnie nie można używać, bezpiecznie zmodyfikować zawieszenie, zorientować się, czy koła mniejsze niż przewidział producent uniemożliwiłyby jazdę. Ponadto dowiesz się, jak nie dać się oszukać w warsztacie i być świadomym swoich praw. Dzięki temu będziesz w stanie uniknąć kosztownych pomyłek.

Źródło: materiał nadesłany

22-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tworca-kanalu-fani-czterech-kolek-w-rzeszowie-1270-00r2kc