REKLAMA

tvEkologia.pl / Smaki południa Europy na EKOGALI (VIDEO)

tvEkologia.pl / Smaki południa Europy na EKOGALI (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W G2 Arenie w podrzeszowskiej Jasionce odbyła się EKOGALA 2023, czyli XVII Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości. Rozmawialiśmy z kupcami. Każdy z nich oferuje wyjątkowe produkty, tworzone często od pokoleń przez całe rodziny z Podkarpacia. To niesamowita okazja, aby sięgnąć po żywność oraz rękodzieło, jakiego nie kupimy w sklepach czy marketach. Zapraszamy do obejrzenia materiału video, w którym opowiemy o oliwkach.

14_5

Meraklis

EKOGALA – międzynarodowe targi żywności i produktów wysokiej jakości organizowane są przez Samorząd Województwa Podkarpackiego od 2006 r.

Prowadzone w województwie podkarpackim od szeregu lat działania ukierunkowane na rozwój rolnictwa ekologicznego sprawiły, że podkarpackie Targi należą do największych tego typu wydarzeń w Polsce i Europie Wschodniej.

Podczas EKOGALI zapoznać się można z ofertą polskich i zagranicznych producentów żywności ekologicznej, a od kilku lat także z ofertą produktów tradycyjnych wpisanych listę prowadzoną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gospodarstw agroturystycznych i zagród edukacyjnych a także podmiotami zajmującymi się ziołolecznictwem, propagowaniem wiedzy na temat ziół i ich wpływu na zdrowie człowieka.

2_122

opis, plakat: Ekogala 2023 – strona internetowa

17-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)