REKLAMA

Turystyczne Mistrzostwa Blogerów

Wystartowało internetowe głosowanie w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów. Województwo podkarpackie w Mistrzostwach reprezentuje Bartek Szaro z Paragonu z Podróży, który właśnie wrócił z pełnej przygód i wrażeń eskapady po Podkarpaciu.

foto: materiał nadesłany

Pokażmy wspólnie jak Podkarpackie wygrywa! Zasady głosowania są bardzo proste, wystarczy kliknąć, a w kolejnym etapie nasz reprezentant nakręci film z podróży po Podkarpaciu! Decydujący wpływ na przejście uczestników konkursu do kolejnego etapu Mistrzostw mają właśnie głosy internautów. Zagłosujcie by Podkarpackie pozostało w grze.

Głosowanie trwa do 22 sierpnia 2018 roku. Codziennie można oddać jeden głos. https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Polska organizacja Turystyczna organizuje akcję promującą najpiękniejsze regiony Polski oraz ich atrakcje turystyczne. Właśnie trwają Pierwsze Turystyczne Mistrzostwa Blogerów, które wyłonią z 16 blogerów- reprezentantów województw, trójkę najlepszych z najlepszych. Podkarpackie reprezentuje zapalony podróżnik z Podkarpacia, a przede wszystkim jego miłośnik. Twórca projektu „Polska Be?”, który promuje osobliwości polskiego wschodu. Jak sam pisze o sobie „Fan wspinaczki, nurkowania, jeździectwa. Zajada się pierogami”.

14-08-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

turystyczne-mistrzostwa-blogerow