REKLAMA

Turniej Polskiej Ligi Tenisa już w ten weekend w Rzeszowie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Już w ten weekend na kortach SPIN w Rzeszowie odbędzie się turniej w ramach Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020. Wszyscy uczestnicy poza dużą dawka gry, otrzymają między innymi oficjalne koszulki cyklu. Turniej będzie transmitowany na żywo. Zagrać może każdy.

GIL_0025

Foto: materiały nadesłane

Rzeszów to trzecia z kolei lokalizacja prestiżowego cyklu Pucharu Polskiej Ligi Tenisa 2020. Po zmaganiach w Krakowie i Warszawie, czas przenieść się do stolicy Podkarpacia gdzie zrodziła się Polska Liga Tenisa. Rozgrywki na kortach SPIN w Rzeszowie odbędą się 21 i 22 grudnia, zagrać może każdy: bez względu na pochodzenie, płeć, wiek czy umiejętności gry.

Mecze tradycyjnie transmitowane będą na żywo za pośrednictwem kanału Polska Liga Tenisa w serwisie YouTube. Triumfator rzeszowskich eliminacji dostanie ekskluzywny zegarek marki Lacoste. Na najstarszego uczestnika czeka natomiast wyselekcjonowana butelka wina od Wine Bureau oraz zaproszenie na darmową degustację sześciu wybranych trunków.

GIL_8803
Foto: materiały nadesłane

Ponadto, każdy gracz otrzyma oficjalną koszulkę rozgrywek marki Cuna oraz 30-procentowy rabat na cały asortyment tenisowy w Pacific Polska. Dwóch najlepszych graczy rzeszowskiego Pucharu PLT 2020 zapewni sobie awans do Wielkiego Finału cyklu w Warszawie (27-28.03), gdzie do wygrania będzie 5 000 złotych w gotówce.

Na śmiałków grających w turnieju czeka spora dawka gry, niezależnie od ich wyników. W sobotniej fazie grupowej każdy rozegra co najmniej dwa mecze. Zwycięzcy grup oraz najlepsi gracze z drugich miejsc awansują do niedzielnej drabinki, która rozpocznie się od 1/16 finału. Zapisy tylko do czwartku do końca dnia poprzez stronę internetową www.polskaligatenisa.pl.

Zapisy na turniej w Rzeszowie tylko za pośrednictwem strony www.polskaligatenisa.pl. Aby wziąć udział w Pucharze PLT 2020 należy mieć ważną licencję Polskiej Ligi Tenisa. Jej koszt to jedyne 50 złotych. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Terminarz Pucharu PLT 2020 w Rzeszowie:

Czwartek (19 grudnia)
godz. 23:59 – koniec przyjmowania zgłoszeń o godzinie 23:59 (możliwość wyboru gier w sesji porannej od 9 do 15 lub wieczornej od 15 do 21),

Piątek (20 grudnia)
godz. 18:00 – losowanie fazy grupowej Pucharu PLT w Rzeszowie (transmisja na żywo z losowania na naszej stronie oraz w serwisie YouTube),
godz. 21:00 – publikacja rozpiski gier z dokładnymi godzinami poszczególnych meczów (w naszych turniejach nie ma obsuw czasowych),

Sobota (21 grudnia)
godz. 9:00 – początek meczów grup porannych,
godz. 15:00 – początek meczów grup wieczornych,
godz. 22:00 – koniec meczów fazy grupowej,

Niedziela (22 grudnia)
godz. 10:00 – początek meczów fazy pucharowej,
godz. 19:30 – Mecz Gwiazd PLT na rzecz Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci,
godz. 20:30 – mecz finałowy Pucharu PLT 2020 w Warszawie.

Źródło: materiały nadesłane

19-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

turniej-polskiej-ligi-tenisa-juz-w-ten-weekend-w-rzeszowie-3833-00r2kc