REKLAMA

Turniej miast. Walcz o Rzeszów!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 10 października do 7 listopada 2016 roku miasta powiatowe ścigają się o tytuł “Najpopularniejszego miasta w Polsce”. Zagłosuj na Rzeszów!

f

foto: archiwum rzeszow24.pl

Jak co roku użytkownicy mogą oddać głos na jedno spośród 335 miast powiatowych. Szansę na wygraną i zdobycie tytułu “Najpopularniejszego miasta w Polsce” ma każde miasto, którego pozycja w plebiscycie wyniknie z proporcji liczby głosów do liczby mieszkańców. Dodatkowo, każdy użytkownik może wyróżnić miasta w specjalnych kategoriach: Ekologia, Turystyka, Biznes i Bezpieczeństwo.

Jak zagłosować? Wejdź na stronę Turnieju Miast i wybierz miasto, na które chcesz oddać głos – w okienku podaj swój numer telefonu, na który dostaniesz bezpłatny kod weryfikacyjny – wpisz kod z smsa w widocznym oknie i zagłosuj – udostępniaj informacje o Turnieju Miast w mediach społecznościowych, twórz wydarzenia na Facebooku.

Czwarta edycja pozwoli wyłonić osiem zwycięskich miast. Łączna kwota nagród to aż 420 000 zł na przeprowadzenie kampanii reklamowej na Onet.pl i Zumi.pl.

Najpopularniejsze miasto w Polsce:
– I miejsce – 200 tys. zł,
– II miejsce – 100 tys. zł,
– III miejsce – 50 tys. zł.
Nagroda specjalna za największą liczbę zebranych głosów – 50 tys. zł.

Wyróżnienia specjalne dla miast w kategoriach:
– Ekologia – 5 tys. zł,
– Turystyka – 5 tys. zł,
– Biznes- 5 tys. zł,
– Bezpieczeństwo- 5 tys. zł.

Został przygotowany również konkurs fotograficzny, w którym mieszkańcy otrzymają szansę na pokazanie swojego miasta z ich perspektywy. Zwycięskie fotografie będą nową “tapetą” danego miasta w 2017 roku na stronie głównej Zumi.pl. Na zwycięzców czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Zapraszamy do głosowania na nasze miasto!

źrodło: www.rzeszow.pl

19-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

turniej-miast-jak-wypadnie-stolica-podkarpaia