REKLAMA

Do Rzeszowa przyjedzie największy monster truck na świecie!

RZESZÓW / PODKARPACIE. Od 10 do 12 października w G2A Arena odbędzie się III edycja TSLA Expo Rzeszów 2019. Jedną z największych atrakcji targów będzie możliwość zobaczenia na własne oczy największego monster trucka na świecie.

targi_1

Foto: materiały prasowe

Trzy dni potrwa III edycja TSLA Expo Rzeszów 2019. To największe wydarzenie branży automotive i TSL na Podkarpaciu, które w tym roku rozpocznie się 10 października kongresem, obejmującym dwa bloki tematyczne: Automotive oraz Transport i logistyka. Poprowadzą je przedstawiciele rządu, samorządowcy, biznesmeni i eksperci, którzy będą dyskutować o problemach i perspektywach dla branż, należących do najsilniejszych gałęzi gospodarki regionu.

W debatach weźmie udział 30 prelegentów, wśród nich marszałek województwa Władysław Ortyl, wiceminister infrastruktury Rafał Weber oraz m.in. Ryszard Jania, prezes Pilkington Automotive Poland, współzałożyciel i prezes Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego; Luk Palmen, menedżer ds. innowacji i kooperacji Klastra Silesia Automotive&Advanced Manufacturin; a także menedżerowie klastrów motoryzacyjnych z Austrii i Czech.

Na Kongresie pojawi się również słynna Trucking Girl, której relacje z podróży śledzi kilka milionów osób na kanale YouTube. Iwona Blecharczyk, bo o niej mowa, jest ambasadorką firmy Orlen Oil i od 8 lat specjalizuje się w trudnym transporcie wielkogabarytowym, przemierzając Europę i lodowy szlak w Kanadzie.

Aby skorzystać z wiedzy ekspertów wystarczy zarejestrować się na Kongres poprzez stronę internetową – https://tslaexpo.pl/ i 10 października przyjechać do G2A Arena. Panele rozpoczynają się o godzinie 11:00 i trwają do 17:15. Wstęp na nie jest bezpłatny.

Cenioną przez przedsiębiorców częścią wydarzenia jest duża, międzynarodowa giełda kooperacyjna, umożliwiająca zawarcie partnerstwa biznesowego i podpisanie nowych kontraktów. Ze względu na spore zainteresowanie, zdecydowaliśmy, że w tym roku impreza potrwa aż trzy dni – mówi Adam Cynk, dyrektor reklamy w firmie Sagier Sp. z o.o., będącej współorganizatorem III Kongresu i Targów TSLA Expo Rzeszów 2019.

– Zwiedzającym targi mogę zdradzić, że w naszym Auto-Salonie zaprezentuje się rekordowa liczba samochodowych marek, m.in. takie, które podczas TSLA Expo Rzeszów 2019 będą miały swoją premierę na Podkarpaciu – dodaje Adam Cynk.

TSLA Expo 2019 to nie tylko panele dyskusyjne z udziałem branżowych ekspertów i zaproszonych gości oraz spotkania biznesowe. 11 i 12 października w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce rozpoczną się targi pełne atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najwięcej emocji wzbudzi zapewne największy na świecie monster truck, zbudowany w Dynowie przez Przemka Kołtuna. W piątek (11 października) i sobotę (12 października) od godz. 10.00 do 17.00, każdy będzie mógł wejść na pakę olbrzyma, rozsiąść się wygodnie w designerskiej loży VIP i zakosztować jazdy tym gigantycznym pick-upem. Gra jest warta świeczki, bo drugiego takiego pojazdu nie ma nawet w Stanach Zjednoczonych.

Obok stoisk z najciekawszymi modelami samochodów osobowych, ciężarowych oraz motocykli, dzieci poznają zasady udzielania pierwszej pomocy i przekonają się, że nawet skomplikowanie brzmiąca resuscytacja to w rzeczywistości kilka prostych czynności. Wszystko w „Klinice doktora Misia”, którą poprowadzi firma edukacyjno-szkoleniowa Passio z Rzeszowa. Z myślą o małych i dużych wielbicielach motoryzacji, do Jasionki przyjedzie także 60-letni samochód holowniczy Złomek – żywcem wyjęty z uwielbianego przez dzieci filmu „Auta”. To oryginał ze Stanów Zjednoczonych, gdzie kiedyś służył najprawdopodobniej jako atrakcja w wesołym miasteczku.

Niezapomniane wrażenia zagwarantuje symulator dachowania, który zobrazuje w zwolnionym tempie przebieg wypadku drogowego. Oprócz tego, ratownicy medyczni udostępnią zwiedzającym alkogogle, czyli symulator nietrzeźwości o mocy 3,5 promila alkoholu we krwi. Z tak założonymi „okularami”, chętni będą musieli znaleźć poszczególne części garderoby, a następnie je założyć. Wszystko na specjalnie przygotowanym torze przeszkód w formie konkursów na czas.

O żołądki gości zadbają stoiska z piknikowymi przysmakami i słodkościami. Dla pierwszych 200 dzieci – popcorn lub prażona kukurydza gratis. Wata cukrowa do skosztowania za symboliczną złotówkę.

Udział w targach jest płatny. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 8 zł, bilet rodzinny – 15 zł. Dzieci do lat 12 wchodzą za darmo, ale pod opieką rodziców. Targi będą czynne w piątek i sobotę w godzinach 10:00-17:00.

Kongres i Targi TSLA Expo Rzeszów 2019 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena organizują: firma Sagier, Międzynarodowe Targi Rzeszowskie i Klaster Expo.

Źródło: materiały prasowe

03-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tsla-expo-rzeszow-2019-do-rzeszowa-przyjedzie-najwiekszy-monster-truck-na-swiecie-8811-00r2kc