REKLAMA

Trzymaj formę z Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie

RZESZÓW: Do walki z otyłością i wysiadywaniem przed komputerem stanęli uczniowie Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie, którzy zachęcają młodszych kolegów do aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia.

Pod hasłem „Trzymaj formę z ALO” organizują cykl warsztatów mających motywować młodzież do zmiany złych nawyków żywieniowych. Licealiści organizują pokazy kuchni molekularnej, wspólne przygotowywanie posiłków, produkowanie naturalnych kosmetyków, zajęcia fitness i naukę salsy. Przy okazji uczniowie mogą dokonać pomiarów składu masy swojego ciała i porozmawiać z dietetykiem.

TRZYMAJ

Do tej pory w akcji „Trzymaj formę” wzięło udział ponad 230 gimnazjalistów z 11 szkół – mówi jedna z organizatorek projektu dr Karolina Długopolska – Gmitrzuk, nauczycielka biologii w ALO.

Kolejnym etapem motywowania rzeszowian do zdrowego trybu życia jest owocowy happening w Galerii Nowy Świat w dniu 4 grudnia w godz. 16.00-18.00.

Z kolei 11 grudnia zapraszamy do auli Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na otwarty wykład dotyczący zaburzeń odżywiania.

Akcję licealistów z ALO wsparła Mariola Bojarska – Ferenc, prekursorka fitnessu, dziennikarka promująca zdrowy styl życia.

TRZYMAJ2

TRZYMAJ3

06-12-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trzymaj-forme-z-akademickim-liceum-ogolnoksztalcacym-w-rzeszowie