REKLAMA

Trzy tragiczne wypadki na Podkarpaciu! Nie żyją trzy osoby (FOTO)

PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło wczoraj (15 bm.) na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, który wjechał do rowu, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi. Policjanci pod nadzorem prokuratorów wyjaśniać będą okoliczności tych tragicznych zdarzeń.

125309478_181580983596312_6049178019541553959_o

Foto: miejsce wypadku w Nockowej / Ochotnicza Straż Pożarna w Nockowej

 

Wypadek w Nockowej

Do pierwszego z tych tragicznych zdarzeń doszło w sobotę po godzinie 10:00 w miejscowości Nockowa. 57-latek kierujący ciągnikiem rolniczym z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Pomimo udzielonej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Służby ratunkowe powiadomili świadkowie zdarzenia, którzy próbowali udzielić pomocy mężczyźnie.

W akcji ratunkowej brały udział dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach, Ochotnicza Straż Pożarna z Nockowej, Ochotnicza Straż Pożarna z Iwierzyc, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach wyjaśniać będą okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 

Wypadek w Nisku

Do kolejnego zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20:00 w Nisku, na ul. Sandomierskiej, na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem na łuku drogi zjechał do rowu, uderzył w przepust, a następnie betonowy słup. Mimo reanimacji 26-latek zmarł.

 

Wypadek w Wysokiej Głogowskiej w okolicach Rzeszowa

Także policjanci z Rzeszowa otrzymali zgłoszenie o tragicznym wypadku, do jakiego doszło przed godziną 23:00 w miejscowości Wysoka Głogowska.

Jak wstępnie ustalono, 23-latek kierujący audi, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, potrącił leżącego najprawdopodobniej na jezdni mężczyznę. Mimo reanimacji życia 57-latka nie udało się uratować, mężczyzna zginął na miejscu.

Audi zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu, a kierujący nim mężczyzna został zatrzymany.

 

Źródło: KWP w Rzeszowie, OSP w Nockowej

15-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trzy-tragiczne-wypadki-na-podkarpaciu-nie-zyja-3-osoby-foto-5069-00r2kc