PODKARPACIE. Do trzech tragicznych wypadków drogowych doszło wczoraj (15 bm.) na Podkarpaciu. W miejscowości Nockowa zginął kierujący ciągnikiem rolniczym, który wjechał do rowu, w Nisku motocyklista, a w Wysokiej Głogowskiej pieszy potrącony przez audi. Policjanci pod nadzorem prokuratorów wyjaśniać będą okoliczności tych tragicznych zdarzeń.
Foto: miejsce wypadku w Nockowej / Ochotnicza Straż Pożarna w Nockowej
Wypadek w Nockowej
Do pierwszego z tych tragicznych zdarzeń doszło w sobotę po godzinie 10:00 w miejscowości Nockowa. 57-latek kierujący ciągnikiem rolniczym z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Pomimo udzielonej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Służby ratunkowe powiadomili świadkowie zdarzenia, którzy próbowali udzielić pomocy mężczyźnie.
W akcji ratunkowej brały udział dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej w Ropczycach, Ochotnicza Straż Pożarna z Nockowej, Ochotnicza Straż Pożarna z Iwierzyc, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Policjanci na miejscu przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Teraz śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Ropczycach wyjaśniać będą okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
…
Wypadek w Nisku
Do kolejnego zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 20:00 w Nisku, na ul. Sandomierskiej, na drodze krajowej nr 77. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem na łuku drogi zjechał do rowu, uderzył w przepust, a następnie betonowy słup. Mimo reanimacji 26-latek zmarł.
…
Wypadek w Wysokiej Głogowskiej w okolicach Rzeszowa
Także policjanci z Rzeszowa otrzymali zgłoszenie o tragicznym wypadku, do jakiego doszło przed godziną 23:00 w miejscowości Wysoka Głogowska.
Jak wstępnie ustalono, 23-latek kierujący audi, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, potrącił leżącego najprawdopodobniej na jezdni mężczyznę. Mimo reanimacji życia 57-latka nie udało się uratować, mężczyzna zginął na miejscu.
Audi zostało zabezpieczone na policyjnym parkingu, a kierujący nim mężczyzna został zatrzymany.
otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.
Dodaj komentarz
Zaloguj się a:
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.