REKLAMA

Trzeci mecz, trzecie zwycięstwo 3:0. Developres idzie jak burza

RZESZÓW / PODKARPACIE. Trwa passa siatkarek Developresu Rzeszów. W czwartkowy wieczór rzeszowianki wygrały z ŁKS-em Łódź 3:0 i pną się w górę tabeli.

w

foto: archiwum rzeszow24.pl

Trzy ostatnie mecze to pojedynki ze słabymi zespołami, ale z kim innym zdobywać łatwe punkty. Podopieczne Jacka Skroka pokonały 3:0 siatkarki z Łodzi.

Pierwsza partia zakończyła się w stosunku 25:21. Wówczas przyjezdne sprawiły naszym dziewczynom najwięcej problemów. W drugiej części gry pozwoliły sobie na stratę 19, a w trzeciej na 18 punktów.

Kluczem do zwycięstwa był skuteczny blok, którym zdobył aż 14 punktów. Poprawnie siatkarki Developresu prezentowały się też na zagrywce i w ataku.

Rzeszowianki zajmują 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 22. punktów na koncie. Na pierwszym miejscu plasuje się Chemik Police, który zgromadził 31 oczek.

ŁKS Commercecon: Muhlsteinova, Sielicka, Kwiatkowska, Kowalińska, Bryda, Osadchuk, Strasz (libero) oraz Wołoszyn, Tomczyk

Developres: Kaczmar, Kamenova, Mróz, Helić, Paskova, Śliwińska, Nickowska (libero) oraz Borek (libero), Kaczorowska, Żabińska

(az)

16-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trzeci-mecz-trzecie-zwyciestwo-30-developres-idzie-jak-burza