REKLAMA

Trzech mężczyzn odpowie za pobicie 28-letniego mieszkańca Mielca

MIELEC /PODKARPACIE. Postawiono zarzuty trzem mężczyznom, którzy pobili 28-letniego mieszkańca Mielca. Do zdarzenia doszło w połowie sierpnia w pobliżu stacji paliw przy ulicy Wolności w Mielcu. Napastnicy bili i kopali swoją ofiarę. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 16 sierpnia br. na stacji paliw przy ulicy Wolności w Mielcu. Policjanci napotkali w rejonie stacji 28-letniego mężczyznę, który w rozmowie z funkcjonariuszami przyznał, że został pobity. Po utarczce słownej, do jakiej doszło między pokrzywdzonym a sprawcami, został kilkakrotnie uderzony, a kiedy upadł, był kopany przez napastników. – informuje KPP Mielec

W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że w pobiciu brało udział trzech mężczyzn. Kilka dni po zdarzeniu zatrzymali jednego z nich. To 26-letni mieszkaniec Mielca. Dwaj pozostali mężczyźni, którzy uczestniczyli w pobiciu, sami zgłosili się na policję, tuż po zatrzymaniu ich kolegi. Mężczyźni również są mieszkańcami Mielca, mają 30 i 24 lata.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut pobicia podejrzanym. Zostali przesłuchani i złożyli wyjaśniania. W sprawie trwają dalsze czynności. Podejrzanym grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Mielec

Autor: Amelia Krupik

03-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)