REKLAMA

Trzech kierujących na podwójnym gazie. Poleciały prawa jazdy

RZESZÓW / PODKARPACIE. Trzech pijanych kierowców zatrzymali w weekend policjanci rzeszowskiej drogówki. Wszyscy stracili prawa jazdy, teraz za kierowanie w stanie nietrzeźwości odpowiedzą przed sądem.

W piątek przed godz. 16 w Borku Starym policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego fordem, 40-letniego mieszkańca gminy Tyczyn. Podczas kontroli okazało się, że jest on nietrzeźwy. Badanie wykazało w organizmie 40-latka ponad 1,8 promila.

Jeszcze więcej „wydmuchał” 51-letni mieszkaniec Rzeszowa. Kierującego skodą mężczyznę policjanci kontrolowali przed północą w Świlczy. W jego przypadku alkomat pokazał niemal 2 promile alkoholu.

Kolejny pijany kierowca wpadł w niedzielę w Sokołowie Małopolskim około godz. 20.30. 31-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził BMW mając w organizmie niemal promil alkoholu.

Wszyscy mężczyźni stracili prawa jazdy, odpowiedzą też przed sądem za kierowanie samochodami w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

303-182098

KMP Rzeszów

18-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trzech-kierujacych-na-podwojnym-gazie-polecialy-prawa-jazdy-00e8po-335