REKLAMA

Trzaskowski za Fijołkiem: Samorządowcy zawsze popierają samorządowców (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

Trzaskowski za Fijołkiem: Samorządowcy zawsze popierają samorządowców (VIDEO, ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski udzielił poparcia Konradowi Fijołkowi, kandydatowi na prezydenta Rzeszowa. W Rzeszowie zebrała się Rada Krajowa Platformy Obywatelskiej.

DSC_0410

W czwartek na rzeszowskim Rynku została zorganizowana konferencja prasowa, w której wzięli udział m.in. przewodniczący PO Borys Budka, wiceprzewodniczący PO i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Rzeszowa, kandydat na prezydenta Konrad Fijołek.

Bardzo się cieszę, że mogę kolejny raz być w Rzeszowie i udzielić wsparcia Konradowi Fijołkowi. Wsparcia, które przede wszystkim świadczy o tym, że samorządowcy zawsze popierają samorządowców – prawdziwych gospodarzy, ludzi, którzy zjedli zęby na samorządzie, znają swoje miasta i znają potrzeby tych miast. Nie jest przypadkiem, że Platforma Obywatelska zbiera się na swojej radzie krajowej właśnie tutaj w Rzeszowie, dlatego, że my mamy samorząd w naszym DNA – mówił Rafał Trzaskowski.

 

Więcej w materiale video!

 

 

Foto: Justyna Żuczek

 


29-04-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trzaskowski-za-fijolkiem-samorzadowcy-zawsze-popieraja-samorzadowcow-video-zdjecia-5757-00r2kc