REKLAMA

Trwają zapisy na Mistrzostwa na Wyciskanie Sztangi Leżąc w Rzeszowie

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza wszystkich pasjonatów zajęć siłowych do wzięcia udziału w IV Mistrzostwach na Wyciskanie Sztangi Leżąc. Podczas Mistrzostw zawodnicy rywalizować będą ze sobą w dwóch konkurencjach.

Baner-Wyciskanie-Sztangi-2018-895x430

Foto: Materiał nadesłany

W pierwszej z dwóch konkurencji waga sztangi będzie równa masie ciała zawodnika, natomiast w drugiej będzie równa połowie jego masy.

Runda I odbędzie się 5 października 2018 r. o godz. 18:00 w siłowniach działających przy Rzeszowskim Domu Kultury: filia Biała (ul. K.K. Wojtyły 164), filia Przybyszówka (ul. Dębicka 170) i filia Staromieście (ul. Staromiejska 43a).

Runda II – finał Mistrzostw odbędzie się 13 października 2018 r. w Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała, ul. K.K. Wojtyły 164 w Rzeszowie.

UWAGA – ilość powtórzeń I rundy oraz II rundy sumują się podczas finału Mistrzostw.

Zgłoszenia zawodników biorących udział w I oraz II rundzie przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00 w siłowniach działających przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała, Przybyszówka oraz Staromieście do 4 października 2018 r.

Zgłoszenia zawodników biorących udział wyłącznie w II rundzie przyjmowane będą od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-20:00 w siłowniach działających przy Rzeszowskim Domu Kultury filia Biała, Przybyszówka oraz Staromieście do 12 października 2018 r. do godz. 20:00.

Koszt uczestnictwa: 10 zł

Źródło: Materiał nadesłany

03-10-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.