REKLAMA

Trwają poszukiwania 12-letniego Daniela Sękowskiego

Trwają poszukiwania zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Z posiadanych informacji wynika, że chłopiec 13 listopada wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się.

303-174869

Foto: zaginiony Daniel Sękowski / Podkarpacka Policja

Rysopis: wzrost 150 cm, krępej budowy ciała, włosy – krótkie ciemne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne. Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wyszedł z domu 13 listopada około godziny 14:30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Około godziny 16:00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się. 12-latek może przebywać z psem – mały mieszaniec, maści brązowo-rudej.

Od wczoraj brzozowscy policjanci prowadzą poszukiwania chłopca. Działania poszukiwawcze prowadzone są wspólnie z rodziną, lokalnymi mieszkańcami, strażakami Państwowej Straży Pożarnej w Brzozowie i Ochotniczych Straży Pożarnych, ratownikami Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, członkami Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych STORAT, funkcjonariuszami Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, funkcjonariuszami Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Policji, funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz członkami Stowarzyszenia Quad Team Pogórze z Izdebek. Do odnalezienia dziecka wykorzystywane są psy trapiące, śmigłowiec i dron z kamerą termowizyjną, quady i inny sprzęt specjalistyczny. Poszukiwania będą kontynuowane do czasu odnalezienia chłopca.

Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, pod numerem telefonu: 13 43 08 310, 510 997 303 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

Źródło: Podkarpacka Policja

15-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trwaja-poszukiwania-12-letniego-daniela-sekowskiego-2551-kc2