REKLAMA

Święto Paniagi w Rzeszowie. Zobacz co działo się na ul. 3 Maja i Rynku (ZDJĘCIA, VIDEO)

RZESZÓW. W stolicy Podkarpacia odbyło się XI Święto Paniagi. Pomimo niesprzyjającej pogody na ul. 3 Maja zjawiły się tłumy. Na dwóch scenach prezentowane były liczne pokazy, występy i koncerty. Zobacz skrót z imprezy.

ppp

Święto Paniagi to impreza, która jest organizowana aż na 3 scenach: przy rzeszowskim Ratuszu, na ul. 3 Maja a także pod Radiem Rzeszów. Uroczystość uświetniają występy m. in. akrobatów KAS AZS UR, występ Dziewczęcej Orkiestry Dętej z MDK w Rzeszowie, szkoła tańca Street Life, czy  pokazy mody.

O godz. 15.00 rozpoczął się uroczysty polonez spod Radia Rzeszów, który przeszedł ul. 3 Maja. Korowód taneczny poprowadzili:  Zespół Pieśni i Tańca BANDOSKA WDK, Studencki ZespółPieśni i Tańca POŁONINY PRz, Akademia Tańca Miczałowscy, Zespół Taneczny ROZTAŃCZONE NUTKI SP 2, Dziecięcy Zespół Artystycznego UŚMIECH MDK, Zespoły Taneczne RDK, Taneczny Klub SportowyGASIEK, a także Szkoła Tańca AKSEL.

Wieczorem na scenie odbył się koncert Renaty Przemyk, a także koncert “Projekt Grechuta” z gościnnym udziałem Ani Wyszkoni, Martyny Jakubowicz oraz Janusza Yaniny Iwańskiego.

05-05-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trwa-xi-swieto-paniagi-w-rzeszowie-co-dzieje-sie-w-stolicy-podkarpacia-zdjecia