REKLAMA

Troje pieszych ucierpiało w dwóch wypadkach

RZESZÓW. Policjanci z wydziału ruchu drogowego wyjaśniają okoliczności dwóch wypadków z udziałem pieszych. W ich wyniku troje przechodniów odniosło obrażenia.

 

1811515870Do pierwszego zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 16 przy skrzyżowaniu ulic Kilara i Szopena.

Kierujący samochodem Dodge Grand Caravan, 52-letni mieszkaniec Rzeszowa, jadąc ulicą Kielara w kierunku ulicy Szopena, potrącił na oznakowanym przejściu dla pieszych 16-latka. W wyniku potrącenia pieszy odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala.

Około godziny 17:30 policjanci interweniowali przy ulicy Łukasiewicza, gdzie na przejściu dla pieszych zostały potrącone dwie osoby.

W tym przypadku kierująca samochodem Jeep Compas, mieszkanka powiatu ropczycko – sędziszowskiego, jadąc ulicą Łukasiewicza na skrzyżowaniu z ulicą Krokusową potrąciła dwie kobiety. Ranne zostały przewiezione do szpitala.

Zarówno kierujący, jak i piesi w chwili zdarzeń byli trzeźwi.

Policjanci ruchu drogowego apelują do uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności. Pojawiające się opady atmosferyczne oraz wcześnie zapadający zmrok sprawiają, że widoczność jest ograniczona. Panująca niska temperatura powoduje, że ulice są śliskie.

KMP Rzeszów

10-02-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

troje-pieszych-ucierpialo-w-dwoch-wypadkach