REKLAMA

Trialowiec z Rzeszowa w półfinale “Mam Talent” (WIDEO)

|

Trialowiec z Rzeszowa w półfinale “Mam Talent” (WIDEO)

Rzeszowski trialowiec Krystian Herba awansował do półfinału telewizyjnego show Mam Talent. To jego drugi występ w tym programie. Czy teraz rzeszowianinowi uda się awansować do finału?

maxresdefault_4

Foto: YouTube / kanał: TVN Talent Show

Krystian Herba postanowił po raz drugi spróbować swoich sił w programie Mam Talent. W sobotę jury programu wybierało półfinalistów show, wśród których znalazł się także rzeszowianin.

Castingowy występ Krystiana można obejrzeć w materiale wideo, znajdującym się powyżej. Akrobacje w połączeniu z muzyką pomogła mu przygotować Agnieszka Wójcik–Dziadosz, choreografka, która współpracowała z Delfiną i Bartkiem, rzeszowskimi zwycięzcami piątej edycji Mam Talent.

Krystian Herba trenuje na codzień trial rowerowy. Rzeszowianin zdobywa najwyższe budynki na świecie, wskakując na nie po schodach przy pomocy roweru.

Do tej pory Herba wspiął się na 18 wieżowców w 13 krajach, co jest najlepszym wynikiem na świecie. Jego rekordy aż sześć razy zostały zapisane w księdze rekordów Guinnessa. Ostatni został zdobyty przez Krystiana we wrześniu, kiedy to w hotelu Park Inn by Radisson Berlin pokonał on 3581 schodów. Do Krystiana Herby należy również rekord w ilości pokonanych schodów w minutę. Rzeszowianin ustanowił go w Atomium w Brukseli, a rekord ten wyniósł 119 schodów.

Krystian Herba występował w programie Mam Talent 10 lat temu. Była to druga edycja popularnego show. Rzeszowianin odpadł wówczas w odcinku półfinałowym. Teraz znów otrzymał szansę, by znaleźć się w gronie finalistów.

 

20-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

trialowiec-z-rzeszowa-w-polfinale-mam-talent-wideo-7259-00r2kc