REKLAMA

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice

TRANSMISJA NA ŻYWO: Ciarko PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice

SANOK / PODKARPACIE. Hokeiści Ciarko PBS Bank KH Sanok rozpoczynają batalię w play-off. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie katowicki HC GKS. Walka zaczyna się zupełnie od początku. Początek transmisji o godz. 17:55.


CIARKO PBS Bank KH Sanok – HC GKS Katowice
ARENA SANOK
28.02.2014 godzina 18:00

Ceny biletów:

12 zł – normalny
8 zł – ulgowy (kobiety, studenci oraz uczniowie z ważną legitymacją)
dzieci do lat 9 (pod opieką dorosłych, z dokumentem potwierdzającym wiek) wstęp wolnyWprawdzie miejsce drugie po sezonie zasadniczym należy uznać za znakomite osiągnięcie dające handicap własnego lodu, jednak jak stwierdził trener sanoczan Miroslav Frycer na ostatniej konferencji prasowej, sezon zasadniczy i play-off to zupełnie dwa różne światy. Wszyscy mają nadzieję, że po play-off obudzimy się w tym lepszym, zwycięskim świecie. Zadanie czeka nas bardzo trudne. Wprawdzie pierwsza runda w której naszym przeciwnikiem będą goście z Górnego Śląska wydaję się łatwa, to mecze półfinałowe zapowiadają się jako swoista walka na śmierć i życie. W żadnym wypadku nie należy jednak lekceważyć hokeistów HC GKS i przystąpić do meczów niezwykle skoncentrowanym. Ta runda rządzi się bowiem swoimi prawami i wszystko jest w niej możliwe.

Tak więc zapowiadają się interesujące spotkania na które już teraz serdecznie zapraszamy. Zarówno piątkowe jak i sobotnie rozpocznie się o godzinie 18:00. Trzecie spotkanie, które odbędzie się w Katowicach 4 marca na żywo relacjonował będzie TVP SPORT. Piątkowe spotkanie poprowadzi sędziowska trójka RADZIK – PRZBOROWSKI – MŁYNARSKI zaś sobotnie WOLAS –KACZMAREK – ADAMOSZEK.  Dla wszystkich tych, którzy w piątek i sobotę zjawią się w ARENIE SANOK, klub przygotował konkursy z nagrodami. Także już w piątek każdy z Państwa będzie mógł nabyć kalendarze klubowe w cenie 10 zł.

Jeżeli chodzi o przygotowania drużyny do play-off wszystko zmierza we właściwym kierunku. Wprawdzie w ostatnim spotkaniu z Polonią Bytom kontuzji doznał Martin Vozdecky, jednak jak już informowaliśmy na naszej stronie internetowej kontuzja nie okazała się groźna i wszystko wskazuje na to, że Martin będzie gotowy do gry. Wraca także leczący uraz Rafał Dutka, który wzmocni sanocką obronę.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak zaprosić Państwa do przybycia jutro i w sobotę do ARENY SANOK i wsparcie głośnym i kulturalnym dopingiem naszej drużyny.

za oficjalną stroną internetową Ciarko PBS Bank KH Sanok

28-02-2014

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)