REKLAMA

Tragiczy wypadek w Hyżnem. Kierowca BMW nie żyje, cztery osoby ranne (ZDJĘCIA)

HYŻNE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu w Hyżnem. W wyniku czołowego zderzenia bmw z mercedesem, pięć osób zostało rannych. Wieczorem w szpitalu, w wyniku odniesionych obrażeń zmarł kierowca bmw.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 15, w Hyżnem. Interweniujący na miejscu policjanci ustalili wstępny przebieg zdarzenia. Kierujący bmw, 25-letni mieszkaniec gminy Hyżne, jadąc w kierunku Rzeszowa, na łuku drogi zjechał na pobocze, stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwny pas ruchu gdzie zderzył się z kierującym mercedesem.

W wyniku zderzenia rannych zostało 5 osób. 25-letnia mieszkanka gminy Boguchwała i 24-letni mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, którzy podróżowali osobowym bmw. Obrażenia odnieśli również, 26-letni kierujący mercedesem i jego 49-letni pasażer, mieszkańcy gminy Hyżne. Najciężej ranny 25-latek, kierowca bmw, przetransportowany został do szpitala Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym. Pozostali ranni zostali przewiezieni do szpitali karetkami.

Kierujący mercedem był trzeźwy. Stan trzeźwości drugiego kierowcy zostania ustalony w trakcie dalszych czynności. Droga w miejscu zdarzenia przez kilka godzin była zablokowana. Na miejscu policjanci zabezpieczyli ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

(KWP Rzeszów)

31-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczy-wypadek-w-hyznem-kierowca-bmw-nie-zyje-cztery-osoby-ranne-zdjecia