REKLAMA

Tragiczny wypadek w Kozodrzy. Nie żyje 26-letnia kierująca toyotą (ZDJĘCIA)

ROPCZYCE / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj przed południem w Kozodrzy. Na skrzyżowaniu dróg zderzyły się toyota Corolla z ciężarowym mercedesem. W wyniku odniesionych obrażeń, 26-letnia kierująca toyotą zmarła.

Do wypadku doszło po godz. 11, w Kozodrzy w rejonie skrzyżowania z drogą dojazdową do wysypiska. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Toyota Corolla, jadąc od miejscowości Kamionka, na skrzyżowaniu nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym mercedesem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

303-114565

Kierująca toyotą, 26-letnia mieszkanka Leżajska została przewieziona karetką pogotowia do rzeszowskiego szpitala, jednak pomimo wysiłku lekarzy jej życia nie zdołano uratować. Kierujący ciężarówką, 20-letni mieszkaniec gminy Dębica, nie ucierpiał w zdarzeniu. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy.

Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz zbierali materiał dowodowy, który pozwoli wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach.

303-114563

KPP Ropczyce

04-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-wypadek-w-kozodrzy-nie-zyje-26-letnia-kierujaca-toyota-zdjecia-00e6mk