REKLAMA

Tragiczny wypadek w Kołaczycach. Nie żyją trzy osoby

KOŁACZYCE / PODKARPACIE. W powiecie jasielskim doszło do zderzenia skody z samochodem ciężarowym. Zginęły trzy osoby, dwie zostały ranne. Droga krajowa nr 73 (relacji Pilzno – Jasło) jest zablokowana.


Policjanci wyznaczyli objazdy dla samochodów osobowych, ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi. Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca skody na prostym odcinku drogi prawdopodobnie zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z samochodem ciężarowym. Skodą podróżowały cztery osoby, trzy zginęły na miejscu, jedna trafiła do szpitala. W wypadku ranny został także kierowca ciężarówki.

Droga krajowa nr 73 (relacji Pilzno – Jasło) jest całkowicie zablokowana. Policjanci kierują samochody osobowe na objazdy przez miejscowości Kołaczyce, Ujazd, Wróblowa, Krajowice. Samochody ciężarowe muszą czekać na odblokowanie drogi. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

854286383

Źródło: KWP

28-07-2015

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-wypadek-w-kolaczycach-nie-zyja-trzy-osoby