REKLAMA

Tragiczny wypadek w Dydni. Nie żyje 19-letni chłopak (ZDJĘCIA)

DYDNIA / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło dzisiaj w nocy w Dydni. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierujący bmw stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przepust i doprowadził do dachowania samochodu. Do szpitala trafiły cztery osoby. Niestety w wyniku doznanych obrażeń zmarł 19-letni mężczyzna. Ustalane są dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Do wypadku doszło dzisiaj w nocy około godz. 3 w Dydni. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi, uderzył w przepust, po czym samochód dachował na pobliskiej posesji. Kierujący przewoził trzech pasażerów. Wszyscy uczestnicy w wieku od 19 do 28 lat, mieszkańcy powiatu brzozowskiego, zostali ranni i przewiezieni do szpitala.

Wieczorem ze szpitala napłynęła tragiczna informacja. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 19-letni chłopak.

Funkcjonariusze, pracujący na miejscu zdarzenia, wykonali czynności procesowe, które pozwolą na dokładne wyjaśnienie okoliczności wypadku, w szczególności ustalenie kto kierował pojazdem marki BMW.

źródło: KPP Brzozów

13-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)