REKLAMA

Tragiczny wypadek. Śmierć 75-letniego rowerzysty (ZDJĘCIA)

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj przed południem, na ul. Sikorskiego w Rzeszowie. W wyniku potrącenia przez kierującego samochodem ciężarowym, na miejscu zginął mężczyzna kierujący rowerem. Kierowca ciężarowego volvo był trzeźwy.

Do wypadku doszło wczoraj przed południem, na skrzyżowaniu ul. Powstańców Warszawy z ul. Sikorskiego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 46-latek kierujący ciężarowym volvo z naczepą, jadąc ul. Powstańców Warszawy podczas skrętu w prawo, w kierunku Tyczyna, potrącił rowerzystę. Kierujący jednośladem, poruszał się drogą dla rowerów od ul. Rejtana i według wstępnych relacji świadków, nagle wjechał na pas ruchu. W wyniku potrącenia 75-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący rowerem, zginął na miejscu. Kierowca samochodu ciężarowego, mieszkaniec powiatu strzyżowskiego, był trzeźwy.

Nad ustaleniem szczegółowych okoliczności zdarzenia pracuje policyjna ekipa wypadkowa i prokurator z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie.

źródło: KMP Rzeszów

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Zaginęły dwie 16-latki! Wyszły do szkoły. Nie wróciły… (ZDJĘCIA)


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

16-03-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)