REKLAMA

Tragiczny wypadek pod Rzeszowem! Nie żyje 30-latek

WYSOKA GŁOGOWSKA / PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w poniedziałek w Wysokiej Głogowskiej. 30-letni kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy słup. Mimo reanimacji, życia kierowcy nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (30 listopada br.), około godziny 13:00 w Wysokiej Głogowskiej. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący volkswagenem passatem, 30-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy słup.

Mimo reanimacji podjętej na miejscu zdarzenia przez załogę pogotowia ratunkowego, życia kierowcy nie udało się uratować.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratura pracują policjanci. Zabezpieczą ślady niezbędne do ustalenia szczegółowych okoliczności wypadku.

 

foto: archiwum KMP Rzeszów / zdjęcie poglądowe

źródło: KWP Rzeszów

30-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

tragiczny-wypadek-pod-rzeszowem-nie-zyje-30-latek-9929-00r2kc